Dlaczego my?

O nas

Pismo-Urzedowe.pl Marzena Mużecka (do 31 lipca 2015 roku pod nazwą Biuro Doradztwa Urzędowego) powstało w 2011 roku i od tego czasu prężnie się rozwija.

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i stale poszerzających swoją wiedzę osób. Na co dzień jesteśmy związani z różnymi instytucjami: kancelariami prawnymi, jednostkami administracji publicznej, spółkami Skarbu Państwa. Nasza działalność zawodowa jest bardzo obszerna i zróżnicowana, co daje nam możliwość zaproponowania szerokiego wachlarza zagadnień, w którym możemy być Państwu pomocni.

Uczestniczymy w wielu ważnych projektach gospodarczych, organizacyjnych i zarządczych, osiągając przy tym zakładane efekty.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa urzędowego i prawnego zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy rzetelnym, terminowym oraz wiarygodnym partnerem, którego celem nadrzędnym jest Państwa satysfakcja. Nasze działania realizujemy zgodnie z najlepszymi praktykami oraz zasadami etyki zawodowej.

Zapoznaj się z naszym Regulaminem (PDF).

 

Dlaczego my?

  1. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi doradztwa urzędowego oraz prawnego.
  2. Pomagamy w każdej sprawie sądowej, prawnej i urzędowej, gdzie nie ma obowiązku korzystania z usług radców prawnych lub adwokatów.
  3. Nie jesteśmy kancelarią prawną, dzięki czemu nasza oferta cenowa jest przystępna dla każdego.
  4. Siłą naszej firmy jest profesjonalizm, terminowość oraz wiedza merytoryczna.

Zapraszamy do współpracy!
Pismo-Urzedowe.pl