Dlaczego my?

Dlaczego my?

  1. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi doradztwa urzędowego oraz prawnego.
  2. Pomagamy w każdej sprawie sądowej, prawnej i urzędowej, gdzie nie ma obowiązku korzystania z usług radców prawnych lub adwokatów.
  3. Nie jesteśmy kancelarią prawną, dzięki czemu nasza oferta cenowa jest przystępna dla każdego.
  4. Siłą naszej firmy jest profesjonalizm, terminowość, doświadczenie oraz wiedza merytoryczna.
  5. Jesteśmy na rynku od 2011 roku.

O nas

Biuro Doradztwa Urzędowego i Prawnego Pismo-Urzedowe.pl (do 31 lipca 2015 roku pod nazwą Biuro Doradztwa Urzędowego) powstało w 2011 roku i od tego czasu prężnie się rozwija.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa urzędowego i prawnego zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy rzetelnym, terminowym oraz wiarygodnym partnerem, którego celem nadrzędnym jest Państwa satysfakcja. Nasze działania realizujemy zgodnie z najlepszymi praktykami oraz zasadami etyki zawodowej.

Sklep internetowy pismo-urzedowe.online

Sklep internetowy powstał po to, aby każdy mógł zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wszystkie udostępnione w sklepie dokumenty zostały sporządzone przez Biuro Doradztwa Urzędowego i Prawnego Pismo-Urzedowe.pl w oparciu o doświadczenie zdobywane przez wiele lat istnienia Biura.

Stale powiększający się zbiór stworzonych przez nas dokumentów pozwala nam na udostępnienie online szerokiej gamy dokumentów, przez co możesz z nich korzystać za przystępną cenę i w każdym momencie. Wystarczy kilka kliknięć i masz gotowy dokument, w którym musisz wstawić tylko niezbędne dane (np. datę ślubu czy narodzin dziecka).

Pozostała treść dokumentu jest gotowa do wykorzystania, lecz pamiętaj aby każdy pobrany dokument dokładnie przeczytać i potwierdzić zgodność jego treści z sytuacją, jaka bezpośrednio Ciebie dotyczy. Następnie wydrukuj pobrany dokument, podpisz i wyślij do adresata (najlepiej za pośrednictwem operatora pocztowego) wraz z ewentualnymi załącznikami. 

Oferta Sklepu www.pismo-urzedowe.online już dzisiaj jest bardzo szeroka, lecz będzie regularnie rozbudowywana. Dlatego odwiedzaj nas systematycznie. 

 

Zapoznaj się również z naszą polityką prywatności.

Polityka prywatności strony internetowej www.Pismo-Urzedowe.pl

  

Zapraszamy do współpracy!
Pismo-Urzedowe.pl

 

 

facebook_page_plugin
EB Messenger Chat