Opinie naszych zadowolonych klientów - sprawdź

Pismo-Urzedowe.pl (do 31 lipca 2015 roku pod nazwą Biuro Doradztwa Urzędowego) powstało w 2011 roku i od tego czasu prężnie się rozwija.

Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i stale poszerzających swoją wiedzę osób. Na co dzień jesteśmy związani z różnymi instytucjami: kancelariami prawnymi, jednostkami administracji publicznej, spółkami Skarbu Państwa. Nasza działalność zawodowa jest bardzo obszerna i zróżnicowana, co daje nam możliwość zaproponowania szerokiego wachlarza zagadnień, w którym możemy być Państwu pomocni. Poniżej przedstawiamy opinie naszych zadowolonych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie szeroko rozumianego doradztwa urzędowego i prawnego zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.Jesteśmy rzetelnym, terminowym oraz wiarygodnym partnerem, którego celem nadrzędnym jest Państwa satysfakcja. Nasze działania realizujemy zgodnie z najlepszymi praktykami oraz zasadami etyki zawodowej.

Listy referencyjne otrzymane od naszych Klientów. Informujemy, że do dnia 31 lipca 2015 roku nasze Biuro funkcjonowało pod nazwą Biuro Doradztwa Urzędowego. Od dnia 1 sierpnia 2015 roku - Pismo-Urzedowe.pl.